Aktuálně

01.07.2019

Nové video!

I v aktuálních vedrech si můžete svoje auto užít tak, aby jste byli v pohodě...

02.07.2019

Již brzy nová soutěž!

Na měsíc červenec jsme pro Vás připravili novou soutěž o cenu, která Vás jiště v těchto vedrech potěší...

02.07.2019

Tip na romantickou večeři

Pokud by jste svojí drahou polovičku chtěli opravdu překvapit originálním pozváním - inspirujte se!

18.11.2018

Garantované slevy Auto ESA

Kupujete auto? Máme pro Vás jedinečnou garantovanou slevu. Stačí jen vyplnit formulář a my Vám pošleme na e-mail SLEVOVÉ KUPÓNY. Se slevovými kupóńy Auto ESA ušetříte tisíce. Slevy platí při nákupu vozu v hotovosti i na úvěr.

18.11.2018

Splátky bez navýšení

Pořiďte si lepší auto na splátky s nulovým navýšením.

Denně vybíráme z nabídky více než 5000 kvalitních vozů vozy, které vám nabídneme na splátky bez navýšení.

  • nevydáte se z finančních prostředků

  • nízká akontace (počáteční vklad)

  • nepřeplatíte nic navíc

  • vyřídíme za vás přihlášení a ostatní nezbytné formality

A proč auto právě od Auto ESA? 

Vlastníme 90% nabízených vozů a to je záruka, že jsou všechny vozy kvalitní a prověřené. Proto také můžeme poskytnout našim zákazníkům nadstandardní garance a služby. Vozy při odkupu důkladně prověřujeme jak po stránce technické, tak po stránce legislativní. Provádíme právní lustraci, dokladovou prověrku, technickou kontrolu a kontrolu najetých kilometrů v součinnosti s renomovanou společností Cebia. Při takto důkladném prověřování odmítáme vykoupit bezmála 70% nabízených vozů, které zřejmě skončí jinde.

Přesto, že odmítneme takové množství vozů, podařilo se nám za téměř 25 let působnosti vybudovat kvalitní a spolehlivé nákupní zdroje, abychom uspokojili požadavky všech našich zákazníků. 
Dnes si můžete vybrat každý z více než 5000 prověřených a kvalitních vozů na našich prodejních plochách, kde vám s výběrem poradí a pomohou odborně vyškolení obchodníci. Díky ročnímu prodeji přes 15 000 vozidel můžeme prodávat s minimální marží a tudíž jsme schopni zákazníkům nabídnout nejen kvalitní vozy s garancemi, ale i solidní ceny.

Jelikož spolupracujeme s významnými finančními ústavy, jako jsou Česká spořitelna, Komerční banka, Homecredit, Moneta money bank, sjednáme svým zákazníkům přímo na místě financování nákupu vozu za velmi výhodných podmínek a vůz pojistíme.

V Auto ESA naleznete opravdu jen kvalitní služby a zboží. Jsme si tím natolik jisti, že svým zákazníkům garantujeme možnost zakoupený automobil bez udání důvodů do deseti dnů vyměnit za jiný. Je jednodušší prodat či koupit vůz v Auto ESA, než to dělat na vlastní pěst. S Auto ESA se vyhnete rizikům, která jsou spojena s individuálním nákupem či prodejem vozu. Staňte se partnery silné, stabilní a dobře fungující společnosti.

  • YouTube - Esa z Esa
  • Facebook - Esa z Esa
  • Instagram - Esa z Esa

Všechna práva vyhrazena.

Vyrobil a zajišťuje: Completely s.r.o.