Nové video:

Pozvání na romantickou večeři...

SOUTĚŽ!

již brzy!

Tip na

romantickou večeři!

Již brzy Vám v dalším klipu přineseme tip, jak si užít romantickou večeři, když mají všude plno nebo zavřeno...

Vítejte!

Připravili jsme pro Vás takové malé odlehčení v této chaotické době plné problémů a stresu. Auta si kupujeme, abychom byli někde co nejdříve, neustále se stresujeme v dopravě, nadáváme ostatním řidičům a z auta pak vylezeme většinou úplně „hotoví“. Pojďme si ale svůj vysněný vůz užít také trochu jinak! Budeme pro Vás v průběhu příštího roku natáčet zábavná videa s návodem, jak si svůj vůz také trochu užít. A to jinak než se v něm stresovat někde v dopravních zácpách a neustále se rozčilovat. Užijte si ho po svém! Přesně tak, jako třeba naši hlavní aktéři - Richard Genzer a Michal Suchánek. Také s námi můžete soutěžit o fakt dobré ceny.

Videogalerie - Užijte si to s námi!

A proč auto právě od Auto ESA? 

Vlastníme 90% nabízených vozů a to je záruka, že jsou všechny vozy kvalitní a prověřené. Proto také můžeme poskytnout našim zákazníkům nadstandardní garance a služby. Vozy při odkupu důkladně prověřujeme jak po stránce technické, tak po stránce legislativní. Provádíme právní lustraci, dokladovou prověrku, technickou kontrolu a kontrolu najetých kilometrů v součinnosti s renomovanou společností Cebia. Při takto důkladném prověřování odmítáme vykoupit bezmála 70% nabízených vozů, které zřejmě skončí jinde.

Přesto, že odmítneme takové množství vozů, podařilo se nám za téměř 25 let působnosti vybudovat kvalitní a spolehlivé nákupní zdroje, abychom uspokojili požadavky všech našich zákazníků. 
Dnes si můžete vybrat každý z více než 5000 prověřených a kvalitních vozů na našich prodejních plochách, kde vám s výběrem poradí a pomohou odborně vyškolení obchodníci. Díky ročnímu prodeji přes 15 000 vozidel můžeme prodávat s minimální marží a tudíž jsme schopni zákazníkům nabídnout nejen kvalitní vozy s garancemi, ale i solidní ceny.

Jelikož spolupracujeme s významnými finančními ústavy, jako jsou Česká spořitelna, Komerční banka, Homecredit, Moneta money bank, sjednáme svým zákazníkům přímo na místě financování nákupu vozu za velmi výhodných podmínek a vůz pojistíme.

V Auto ESA naleznete opravdu jen kvalitní služby a zboží. Jsme si tím natolik jisti, že svým zákazníkům garantujeme možnost zakoupený automobil bez udání důvodů do deseti dnů vyměnit za jiný. Je jednodušší prodat či koupit vůz v Auto ESA, než to dělat na vlastní pěst. S Auto ESA se vyhnete rizikům, která jsou spojena s individuálním nákupem či prodejem vozu. Staňte se partnery silné, stabilní a dobře fungující společnosti.

  • YouTube - Esa z Esa
  • Facebook - Esa z Esa
  • Instagram - Esa z Esa

Všechna práva vyhrazena.

Vyrobil a zajišťuje: Completely s.r.o.